Erelijst ronde van Kloosterburen

Mannen
amateurs/sportklasse/junioren
201132eJohan Knol (amateurs)
201233eTaeke Oppewaal (amateurs en sportklasse)
201334eBas Seldenrijk (amateurs en sportklasse)
201435eHerman Steensma
201536eNiels Griemink
201637eFrank Thomson
201738eJack Kuper (amateurs en sportklasse)
201839eFrank Visser (amateurs en sportklasse)
201940eTim Weerkamp (derny wedstrijd)
202241eJoakim Zuidema (amateurs)
202342eEvert-Jan Veldkamp (junioren en amateurs)
Mannen
Nieuwelingen
202342eBram Verver
Vrouwen
elite belofte amateur en junioren
201435eWilleke de Jong (amateur, junior en nieuwelingen)
201536eArianna Pruisscher (amateur, junior en nieuwelingen)
201637eArianna Pruisscher
201738eLeonie Lubbinge
201839eSanne Bouwmeester
201940eMarielle Meijering
202241eAnniek Mos
202342eSanne Westra
Jeugdtoernooi
cat 1cat 2cat 3
201132eTibor del GrossoMaike van der DuinMatthijs Varweg
201233eBjorn KosterBrian de VriesMaike van der Duin
201334eLotte BakkerXin WarmerdamMark Groeneveld
201435eRuud Junior NagengastPaulien VranckeBjorn Koster
201536eCassandra SnakenborgJette de GrootTobias Kool
201637eMaureen AbmaThomas HuitemaJette de Groot
201738eAdne CapponJean Paul IjsselmuidenFinn Hiemstra
201839eMirthe BuurmeijerSiger van der WalJoris Nomden
201940eNout BoneschankerThom BerendsJulia Braam
202241e
202342eCollin LuchiesVince HooikammerCheyenne van der Meer
Jeugdtoernooi
cat 4cat 5cat 6
201132eIris TonFleur NagengastDennis van der Horst
201233eMarianne de VegtJesper OostJoel Zuidema
201334eMaike van der DuinAxel van der TuukIris Ton
201435eDaphne KreulenLuna ZijlstraAxel van der Tuuk
201536eJesper Melle RozemaFleur NagtegaalMatthijs Varweg
201637eTobias KOOLJesper Melle RozemaTibor del Grosso
201738eNina OoldersJoris FunkenJuul Nagengast
201839eThomas HuitemaRuud Junior NagengastThom van der Werff
201940eMerlijn BoneschanskerMaurits BlaauwgeersMarthijn Berends
202241e
202342eJoren PijpkerAnouk van der BurgBo Kramer
Jeugdtoernooi
cat 7
201132eJaniek Zandvliet
201233eMartijn van Deest
201334eJoel Zuidema
201435eSjoerd Bakker
201536eMaike van der Duin
201637eNiels van der Gracht
201738eJoost Brinkman
201839eJasper Huitema
201940eStijn Geersing
202241e
202342eSiger van der Wal